MENU
> Hlavní stránka > Účastníci > On-line deník > Fotogalerie > Ceny v Turecku > Vzkazovník > Turecko 2007
Návštěvnost: Celkem: 95989
Dnes: 16
Zobrazení: 332020x
Online: 1 čtenář

Turecko
Modrá mešita v Istanbulu Turecko - země, která nás uchvátila již při loňském "nakouknutí" do Istanbulu. Proto, když se začalo plánovat, kam pojedeme letos, bylo Turecko jedním z nejžhavějších kandidátů, a nakonec, po zavrhnutí Mexika z finančních důvodů, bylo jasno, že cílem pro léto 2006 bude právě Turecko. Naším plánem je prozkoumat Turecko křížem krážem, přesněji řečeno kolem dokola. Hodláme se podívat kromě Istanbulu, kam nás snad doveze autobus, taktéž na turisty zapomínané severní pobřeží, a kolem Černého moře se dostat do Trabzonu a blízkých klášterů. Pak bychom rádi překonali pohoří Kackar a podívali se pod bájnou horu Ararat, což by měl být nejvýchodnější bod naší cesty. Chceme se také podívat k jezeru Van, do kraje bizarních skalních tvarů Kappadokie, do starobylého města Konya a na závěr se zatoulat po plážích Středozemního moře. Na úplný konec si necháváme travertinová jezírka v Pamukkale a případně některé antické památky na jihozápadě. Nakolik se povede tyto odvážné plány splnit, uvidíme až na místě. Naše cesta započne 10. července a plánovaný návrat je okolo 25. srpna.

Tyto stránky vznikly za účelem nabídnout aktuální informace a fotky z cesty našim nejbližším příjemnější formou než jen "suchým" mailem, ale samozřejmě budeme neméně potěšeni, když poslouží i náhodnému příchozímu. Budeme se snažit dostat k netu co nejčastěji a vždy podat alespoň krátkou zprávu, jak výprava pokračuje, a přihodit pár fotek. Aktuální zprávy z cesty naleznete v On-line deníku a fotografie buď jako přílohy přímo pod články, nebo pak ve větším množství ve Fotogalerii. Vše samozřejmě bude záležet na kvalitě připojení, ale minimálně zápisky problém nebudou. Po našem návratu hodláme rozšířit stránky o další informace a zkušenosti, které po cestě nasbíráme, takže nakonec by měly stránky poskytnout plný servis všem cestovatelům-amatérům:-), kteří rádi podnikají podobné výpravy. Chtěl bych poprosit o shovívavost ke gramatickým chybám a zřejmě absencím české diakritiky v článcích přímo z terénu, neboť budou vznikat většinou ve velkém fofru a na tureckých klávesnicích. Pro správné zobrazení všech prvků na těchto stránkách doporučuji používat inteligentní prohlížeče, zejména Firefox či Mozillu.

Veškeré dotazy, vzkazy a připomínky můžete psát buď na Vzkazovník, nebo posílat na mail. Děkujeme za návštěvu těchto stránek a přejeme Vám, ať zde naleznete vše, co jste chtěli.
Fotobanka Pixmac

Fotobanka Pixmac nabízí levné fotky od 25Kč.
Pixmac je největší česká mikrofotobanka s více než 10 miliony fotografií, ilustrací a vektorů. Nákup do 3 minut bez nutnosti registrace.
Nejkomfortnější, nejpřívětivější a nejrychlejší fotobanka vůbec. Nákup fotografií a vektorů bez registrace do 3 minut!

Náhodné foto z cesty
Pohled z vrcholu sopky do kráteru
Pohled z vrcholu sopky do kráteru
Poslední vzkaz
Anca - Ahoj Danielo, díky za pochvalu, i když o tvorby stránek již utekl nějaký ten pátek, potěšila nás. S kempem v Istanbulu bohužel poradit nedokážeme - zatím vždy, když jsme tam zavítali, jsme se ubytovávali v centru v levných hostelech. Do města je docela horor autem zajíždět, ale kdybyste kemp nenašli, tak tam ubytko za rozumnou cenu určitě najdete. Jinak obecně bych kempy hledala asi hlavně kolem pobřeží moře. Přeju hodně štěstí a krásnou cestu! Anča
10.08.2010, 22:35:58
Ve vzkazovníku je 178. příspěvků.
Vložit další
Novinky
23.8.07, 00:47
V menu vložen odkaz na stránky věnující se letošní cestě do Turecka
21.7.07, 17:41
Ve Vzkazovníku vložena spamová ochrana. Už to bylo neúnosné
30.3.07, 18:14
- přidána sekce Ceny v Turecku
19.11.06, 13:18
ON-LINE DENÍK JE DOPSÁN!!!
06.11.06, 02:01
A pro nedočkavé přibyl ještě jeden zápis v On-line deníku - nejen o plavbě do Istanbulu.
Kurzovní lístek
© 2006 glumik | optimalizováno pro rozlišení 800x600 a vyšší | stránky respektují standard css2 | Naposledy aktualizováno: 27.11.06 22:37:59